Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-04-02 11:22:51

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Şehir Bülteni’nin 59. sayısı yayımlandı

Vatandaşlar, cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarından ulaşabileceği Şehir Bülteni sayesinde, büyükşehir belediyesinin gerçekleştirdiği hizmetleri ve hayata geçirdiği projeleri kolaylıkla takip edebiliyor.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Şehir Bülteni başyazısında “Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın meyvelerini almakta, insanımıza faydalı olmakta, şehrimizi geliştirmekte, genişletmekteyiz” diye konuştu.

5 yıllık süreçte 438 projeye ulaştıklarını, yeni dönemde de çok sayıda özel proje ve yatırımları Kayserililerle buluşturacaklarını söyleyen Başkan Büyükkılıç, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şehrimiz için yaptıklarımız var, yapacaklarımız var, sevgimiz var, saygımız var, kaygımız, hedeflerimiz, hayallerimiz var, projelerimiz, tecrübemiz var. Tüm bu gerekçelerden hareketle gayretimiz var. 150. Yılda 150 Proje dedik ama aradan geçen 5 yıllık süreçte 438 projeye ulaştık.”

Şehir Bülteni’nin 59’uncu sayısında, Başkan Büyükkılıç’ın vizyon projelerinin yanı sıra, Ulaşım A.Ş., KAYMEK, Erciyes A.Ş. ve KASKİ’nin faaliyetleri gibi bir çok konu yer alıyor.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 İletişim Dünyası Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.