Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2023-11-14 16:16:45

Kullanıcılar fizy dinlerken sosyalleşecek

Türkiye’nin sevilen dijital müzik platformu fizy, müzik tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor. fizy, kullanıcılarına uygulama üzerinde yapılan yenilikleri duyurdu. Bu kapsamda ana sayfa yenilendi, kullanıcıların dinleme geçmişine göre yepyeni listeler eklendi ve renkler güncellendi. ‘Sana Özel’ sekmesiyle uygulama, daha özgür ve keyifli kullanılabilecek. 

Moduna göre fizy

fizy kullanıcıları artık telefonundan farklı cihazlara bağlanıp istediği yerde müzik dinleyebilecek. Ayrıca şarkı sözlerini Instagram’ın ‘Story’ bölümünden de paylaşabilecek.

Moodmeter özelliği sayesinde kullanıcılar fotoğraflarını çekerek moduna göre milyonlarca şarkı veya podcast’i de kolayca dinleyebilecek.

Her podcast’e özel renk seçeneği

fizy ile sadece müzikseverler değil podcast dinleyicileri de birçok yeniliğe kavuşacak. Kullanıcılar için her podcast’e özel renklendirilmiş ekranlar ve favori podcast’lerini hızlıca dinleyebilmelerini sağlamak için ‘En Son Bölüm’ butonları eklendi. Ayrıca podcast kütüphanesi de güncellenerek yeni podcast kanalları listeye eklendi.

Hem dinle hem de sosyalleş

Kullanıcılar artık kendi playlist’lerini oluşturup sevdikleri listeleri profilinde paylaşabilecek. Bu sayede seçilen listeler herkes tarafından dinlenebilecek ve diğer kullanıcılar ile sosyalleşme imkanı sunacak.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2023 İletişim Dünyası Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.